У  центрі Львова запалили сигнальні вогні проти злочинності одеської мерії (ВІДЕО)

0
1343

Учора ввечері, 20 січня, на площі Ринок у Львові активісти Національного Корпусу запалили сигнальні вогні для привернення уваги громадськості на злочинні дії мера Одеси Геннадія Труханова.

Відповідне відео представники Національного Корпусу опублікували на своїй сторінці у Facebook.

До акції долучилися львів’яни та громадські організації міста.

За інформацією, чинний мер Одеси володіє російським паспортом і двадцятьма офшорними компаніями. У період його каденції мера відбулося 14 збройних нападів на одеситів, які публічно виступали проти діяльності місцевої влади; захоплення військового аеродрому; масштабне знищення зелених зон міста; руйнування історичного центру Одеси; тотальна “приватизація” міських пляжів; жахлива пожежа в таборі “Вікторія”, де через  тотальну корупцію місцевої влади заживо згоріло троє дітей.  Представники Національного Корпусу вимагають  у Президента України відставки чинного мера Одеси Труханова, а також притягнення до відповідальності усіх винних у нищенні та грабуванні українського міста Одеси, негайне припинення незаконних будівництв в регіоні та реформування приватної армії Труханова – так званої Муніципальної варти.

❗️У Львові пройшла акція SOS.Одеса. Львів, на якій Національний Корпус Львівщини рішуче заявив – Одеса була, є і буде українським містом, та ніхто цього не змінить!⭕️Дням перебування Труханова на посту мера скоро настане кінець, а його бандитській діяльності буде надано рішучу відповідь – і тільки ми, націоналісти, зможемо зупинити проросійський реванш в Одесі!Ми вимагаємо:❗️Здійснити усі передбачені законом дії для відсторонення підозрюваного в кримінальних злочинах ❗️Труханова з посади міського голови.❗️Притягнути Труханова до кримінальної відповідальності за всі злочини вчинені ним проти Одеси, одеситів і української держави.❗️Розформувати приватну репресивну структуру Труханова – «Муніципальна Варта».❗️Вжити усі передбачені законом заходи для негайної зупинки всіх незаконних будівництв в місті Одеса.Комплексно навести порядок в Одеському регіоні.

Опубликовано Національний Корпус Львівщина Воскресенье, 20 января 2019 г.