У Яворові встановлено Меморіал пам’яті бійцям 24-ї “Залізної бригади”

0
2605

Сьогодні, 13 жовтня, напередодні Дня Захисника України у  Яворові відкрили меморіал пам’яті 24 ОМБР ім. Короля Данила.

Про це повідомив департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Захід розпочали із Гімну України у виконанні військового оркестру 24-ої Окремої механізованої бригади ім. Короля Данила.

Опісля із вступним словом виступив голова Львівської ОДА Олег Синютка, наголосивши на мужності українських воїнів, які боронять кордони країни на Сході.

У  межах заходу присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих Героїв та поклали квіти до Меморіалу.

Довідково:

24-та Окрема механізована бригада імені короля Данила (24 ОМБр, в/ч А0998) — формування механізованих військ Збройних сил України чисельністю у бригаду. Перебуває у складі оперативного командування «Захід». Бригада веде свою історію від 24-ї мотострілецької дивізії СРСР, з дивізії була переформована у 2003 році.

У 2004 році 24 ОМБР визнана найкращою бригадою в західному оперативному командуванні, а 2005 року Міністр оборони України Анатолій Гриценко назвав бригаду найкращим підрозділом Сухопутних військ Збройних Сил України. Бригада брала участь у миротворчих місіях, у командно-штабних навчаннях «Артерія 2007», «Взаємодія 2010», а також у міжнародних навчаннях «Щит миру» в рамках спільної програми України і НАТО – «Партнерство заради миру».