Україна відновила експорт з портів на Азовському морі

0
1308

Експортні відвантаження в портах Маріуполя і Бердянська розблоковані, в той числі відновлена ​​перевалка зерна на судна.

Про це повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України (Мінагрополітики) за результатами засідання Штабу з оперативного вирішення питань логістики в сільському господарстві.

“Наші судна почали проходити в обидві сторони через порти Маріуполя і Бердянська. Порти працюють в штатному режимі, експортні відвантаження відбуваються за планом”, – зазначив перший заступник міністра Максим Мартинюк.

В рамках взаємодії морських портів і станцій Укрзалізниці, жодному з терміналів що не оголошено конвенції, тобто обмежень на прийом вантажів, повідомив в свою чергу представник Адміністрації морських портів України (АМПУ).

Станом на 4 грудня перевалка вантажів морськими портами вже склала 37,2 млн тонн, що практично дорівнює минулорічному показнику за аналогічний період, додали в МінАП.

Раніше Міністерство інфраструктури повідомило про розблокування Керченського каналу. Станом проти 3 грудня проходу через Керченську протоку в напрямку українських портів в Азовському морі на вхід очікували 17 судів, на вихід – одне, ще дев’ять суден перебували біля причалів портів.