Україна заборонила в’їзд на свою територію чоловікам-росіянинам 

0
1988

Перетин кордону буде можливим лише в окремих випадках.

Чоловікам-громадянам Російської Федерації віком від 16 до 60 років відтепер заборонений в’їзд до України.

“Україна ввела обмеження щодо в’їзду громадян РФ чоловічої статі віком від 16 до 60, щоб РФ не формувала в Україні загони “приватних” армій, які насправді є представниками Збройних сил РФ. Щоб не дати росіянам здійснити в Україні ті операції, які вони планували ще у 2014 році”, – ідеться на сторінці президента України Петра Порошенка в Twitter.

В’їзд чоловікам-росіянам буде можливим лише в “гуманітарних випадках, які будуть чітко виписані в інструкції”. Скажімо, смерть родичів.

“Наголошую, жодної цивільної людини запровадження воєнного стану не торкнеться! Разом з тим ми скористаємося можливостями, які надає воєнний стан, для посилення можливостей ЗСУ для відсічі російської агресії. Поставив завдання інформувати світову спільноту про агресивні дії РФ і позицію України щодо цих дій. Адже вся багатомільярдна пропагандистська машина РФ зараз включилася, щоб спробувати перекласти відповідальність на Україну”, – зазначив Порошенко.

Нагадаємо, в десяти областях України через агресію Росії щодо українських моряків у Керченській протоці та подій на Донбасі введено воєнний стан на 30 днів.