Українську молодь в Іспанії привітали з 90-річчям ОУН

0
1883

Представник української діаспори в Іспанії, патріот, політик, громадський діяч та небайдужий українець Іван Вовк привітав українську молодь в Іспанії з 90-річчям ОУН.

“Сьогодні, після завершення тренувань у Гуртку національно-патріотичного та фізичного виховання “Соколята” ім. Мирослав Мисла (Myroslav Mysla), який було засновано для української молоді в Мадриді весною 2016-го року, привітав вихованців старшої групи з прийдешнім 90-річчям Організації Українських Націоналістів”, – розповів Іван Вовк.

Також учасники гуртка та директор Української суботньої школи “Наше майбутнє” Світлана Кметик, при якій вже другий рік поспіль займаються “Соколята”, отримали футболки із логотипом Гуртка (автор – Аристарх Денисюк Станіславович) та нарукавними емблемами засновників – Українська Патріотична Асоціація “Воля” і ВГО “Сокіл”.

“Символічно, що футболки для “Соколят” виготовили родичі покійного старійшини української спільноти в Іспанії, члена ОУН, офіцера Дивізії “Галичина” Teodor Barabash Seniw, які проживають на Тернопільщині -Teodor Shkodinskyi i Boris Javir”, – зазначив представник української діаспори в Іспанії Іван Вовк.