Український військовий, що зник на Донбасі, опинився у полоні бойовиків

0
1446

Сьогодні, 3 січня, у 128-й окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді підтвердили, що на відео, яке напередодні опублікували бойовики “ДНР”, дійсно солдат зниклий солдат їхньої бригади.

Відповідне звернення опублікувала прес-служба Закарпатського легіону у Facebook.

“У зв’язку з поширенням підконтрольним російсько-окупаційним військам ЗМІ відео з поясненнями Андрія Качинського, повідомляємо наступне: так, на відео дійсно військовослужбовець нашої бригади. Ми розуміємо, що ці пояснення отримані під тиском та жодним чином не засуджуємо його за це. Більш того, підкреслюємо, що він не може нести відповідальність за свої слова. Зі свого боку бригада робить все можливе для найскорішого повернення бійця додому. До процесу залучені міжнародні організації. Близьким Андрія надається всебічна підтримка”  – йдеться в повідомленні. Наразі бригада продовжує виконання завдання щодо стримання військової агресії.

Нагадуємо, що напередодні, у ніч з 28 на 29 грудня 2018 року, зник один із військових Закарпатського легіону. За цим фактом 29 грудня військова прокуратура внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Як відомо, спочатку Закарпатський легіон спростовував відео з сайтів російських окупаційних військ, які нібито підтверджували наявність в них зниклого військового.