Відома українська дизайнерка пожертвувала грошову нагороду на користь вояків АТО

0
1586
фото: прес-служба ЛОДА

Дизайнер художніх прикрас, львів’янка Роксоляна Шимчук вирішила пожертвувати грошову нагороду, вручену як переможцеві Обласної премії у галузі культури, літератури та журналістики, пожертвувати українським військовим.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

“Колись наші предки віддавали десятину на потреби громади. І мені здається, що це зараз, в час війни, особливо актуально. Тому свою премію я маю намір віддати на потреби бійців, які воюють на сході. Буду рада, якщо хтось до мене приєднається і ми зможемо напередодні Різдва зробити такий подарунок нашим захисникам”, – наголосила під час нагородження переможниця премії Роксоляна Шимчук.

26 грудня, у Львівському нацональному театрі опери та балету відбулося урочисте вручення Обласної премії у галузі культури, літератури та журналістики.

фото: прес-служба ЛОДА

Премією відзначаються найвизначніші твори літератури, мистецтва, журналістики та архітектури, які утверджують ідеали гуманізму, збагачують історичну пам’ять народу, його національну свідомість та самобутність, а також стали визначною подією в культурному й літературно-мистецькому житті регіону.

Премія присуджується щорічно в чотирнадцяти номінаціях. Серед цьогорічних переможців Маркович Костянтин, Сипняк Петро, Малярчук Костянтин, Іутін Олексій, Вовкун Василь тощо.