Відома українська співачка Андріана розповіла про відпочинок на Балі

0
3599

Українська співачка Андріана розповіла нашому кореспондентові про екзотичну місцеву кухню,  плюси та мінуси відпочинку, а також зізналася, що Балі – це острів кохання.

Які плюси і мінуси відпочинку на Балі?

У такому відпочинку звичайно більше плюсів:

Надзвичайно красива природа та фауна, людоньки ну нема такого в Туреччині та Єгипті, правду вам кажу, нема і все!!!

Сюди може прилетіти кожен, головне знайти вчасно бюджетні квитки.  На Балі все дуже дешево. Якщо ви хоч раз відпочивали в  Туреччині, то вам вистачить коштів, щоб прилетіти сюди.

Винайняти собі номер в готелі коштує, приблизно, 200 у. о за місяць на двох.

Можна орендувати скутер за 80 доларів на місяць, знову ж таки на двох, і гайда по цілому острову кататись. Тут шикарні пляжі і багато красивих місць на, які варто подивитися.

Харчування. Якщо ви буде любите поїсти, то витратите максимум 8-9 у. о в день.

Але якщо вам хтось скаже, що відпочивати на Балі, це страшно дорого, то ці люди також виявляться абсолютно праві. Тут можна винайняти собі дуже дорогу віллу за 2000 у.о за одну добу, над обривом океану. Можна їсти і в дорогих ресторанах та заплатити за обід на двох 500$, або й більше. Балі – це острів контрастів, коли посеред нетрів, де живуть бідні люди, може стояти одна з найдорожчих вілл для багатіїв.

Мінусів звісно ж менше:

Це довгий та виснажливий переліт, понад 15 годин з пересадками.

Важко спостерігати за тим, як живуть бідні люди в нетрях.

Що ти можеш розповісти про традиційну кухню на Балі?

Признаюсь чесно, я більш визнаю нашу європейську кухню, тому їхні місцеві ресторани з індонезійською кухнею, ми обходили стороною. Але  ми їли дуже багато морепродуктів, яких тут дуже багато та за помірну ціну. Коли ви  прилетите на Балі, то мусите бодай один раз відвідати їхній рибний ринок. Це порт, куди приходять моряки і привозять дари з моря. Ви купуєте не заморожені, а щойно привезені з моря: криветки, краби, восьминоги, лобстери, сотні видів риби і ще багато різної смакоти. Ви можете обрати те, що вам найбільше до вподоби і тут же на місці в невеличких ресторанчиках, вам це усе приготують на мангалі.

Ще ми тут їли дуже багато фруктів, які не ростуть у нас: манго, маракуя, папая, драконяче око. Особливе місце серед тих фруктів, в моєму особистому хіт-параді, займає – мангустін. Подейкують, що його визнали найсмачнішим фруктом у світі, і я з цим абсолютно погоджуюсь!

Їсти, кохати, молитися? Це історія про Балі?

Не знаю, як щодо їсти, а от кохати та молитись точно!) Люди тут усі усміхнені, безтурботні та наскільки позитивні, що складається таке враження, що усі люблять одне одного.

І це не дивує, довкола така краса, що мабуть сюди потрібно їхати тільки для того, щоб кохати.  Якщо ви сюди приїхали один, чи одна, то мабуть повернетесь уже із своєю другою половинкою.

Люди тут багато моляться. Такої кількості храмів, я ще не бачила ніде. Тут жителі поклоняються перед своїми богами, багато моляться та приносять якісь невеличкі жертви. Біля храмів, часто можна побачити їжу, яку люди залишають своїм богам, а над цією їдою парасольку, щоб богам не було жарко, коли ті будуть цю їжу споживати. Кожної середи у жителів Балі великі сімейні богослужіння, де чоловіки вдягають дуже гарні колоритні плаття, чи спідниці і головні убори.