“Вона- майстер людинознавства”: Леонід Кравчук підтримав Юлію Тимошенко як кандидата в президенти України

0
2392

Сьогодні, 22 січня, у Палаці Спорту в Києві на  Форумі  Єднання та офіційному  з’їзді  ВО Батьківщина перший президент України Леонід Кравчук підтримав Юлію Тимошенко як кандидата в президенти.

Про це повідомляє наш кореспондент.

“Я знаю Юлію Володимирівну 22 роки. Це були роки її боротьби, роздумів, пошуків та сумнівів.  Вона витримала на своєму життєвому шляху великі випробування. В чому особливість Юлії Тимошенко? Вона є майстром такої науки, яка називається людинознавство” – заявив Кравчук.

За словами першого глави України, Президент – це та людина, яка має колосальний ресурс.  Він може зібрати спеціалістів,  але ніхто не може замінити і навчити лідера якості людинознавства,  це має бути в серці і в розумі. Любов до Вітчизни має бути ключовою, як писав Котляревський. Сила духу, сила волі, сила знань – ніхто не зміг і не зможе цього подолати.

“Я б хотів запропонувати підтримати Юлію Тимошенко кандидатом в президенти України і моє рішення  є принциповим. Це будуть вибори не просто Президента, а Нового курсу, нового бачення та нового життя . За 28 років Україна стала найбільш бідною країною Європи, її ВВП знизився до такого рівня, на жаль. Тому нам мало говорити про темпи, треба говорити про прорив. Тут немає великої таємниці: головне – опора на народ, який обирає і контролює владу, а еліта пропонує народові шлях до кращих умов життя” – зазначив Кравчук.