Вибух гранати у Тернополі: в лікарні помер один із постраждалих – ветеран АТО Михайло Башаєв. (ФОТО)

0
3084
У лікарні помер ветеран АТО Михайло Башаєв, який підірвався на гранаті в гуртожитку в Тернополі.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив Юра Сем, передає Цензор.НЕТ.

“Після нещасного випадку і п’яти діб боротьби за життя відійшов у вічність Башаєв Михайло Віталійович друг Шаміль … спи, друже, спокійно … земля тобі пухом … Подяка лікарям, тернополянам і всім небайдужим людям, які долучилися до його порятунку”, – написав він.

Нагадаємо, 2 січня в Тернополі в результаті вибуху гранати в гуртожитку одна людина загинула, двоє потрапили до лікарні. Одного з постраждалих – 42-річного Михайла Башаєва – після переведення на штучну вентиляцію легенів, прооперували. Він був у комі.

За даними видання “20 хвилин”, сержант Башаєв Михайло Віталійович – командир відділення-командир машини 131-го окремого розвідувального батальйону. Демобілізувався в травні 2018 року. Воював на Сході України з 2014 року – всього 4 роки 9 місяців. Уродженець міста Зборів, проживав у Тернополі. Це вже друга війна ветерана: під час першої він був в корпусі Арго в Грузії, в складі підрозділу УНСО. Нагороджений: Хрест розвідника, за оборону Маріуполя, за зразкову службу, за звільнення Донбасу, орден Брат за Брата, за бойові дії УНСО 1 і 2 ступенів, має грамоти ГУР МОУ та начальника розвідки ОТУ Донецьк.

Повідомляє Цензор.