“Я твоїй дитині зроблю проблеми” – відома українська співачка розповіла про погрози та сексуальні домагання лікаря

0
1266

Українська співачка Тоня Матвієнко розповіла історію про домагання дитячого лікаря в київській клініці “Охматдит”.

Про це повідомляє “Цинічний Львів” з посиланням на “Обозреватель”.

Так, за словами зірки, інцидент стався у 1999 році, коли вона привела до медика свою однорічну доньку Уляну на прийом. Тоді чоловік намагався погрозами схилити Тоню до статевого зв’язку. Про це співачка повідомила в прямому ефірі зі Олею Поляковою в Instagram.

“Одного разу трапилася неприємність. Ми потрапили з донькою Уляною в Охматдит, до мене прийшов лікар і став мене домагатися – в 19 років. Він мене притиснув і сказав: “Ну ти ж нагуляла”. 1999 рік, телефонів немає, всі були на дачі, нікому зателефонувати. І він собі вирішив, що я така дурна малолітка, народила, тому що шлялася десь. Він сказав: “Якщо не підеш, то я твоїй дитині зроблю проблеми”, – розповіла Матвієнко.

Оля Полякова і Тоня Матвієнко

Вона також зізналася, що відразу нікому нічого не сказала, зі страху, що лікар дійсно зашкодить маленькій Уляні. Потім вона подзвонила до свекрухи, її брат приїхав розбиратися, але все пройшло тихо.

“Я пам’ятаю і рік, і день, коли прибула. Можна підняти матеріали, подивитися, чи працює цей лікар. Тому що, це така травма. Я тоді сказала: “Ти що! Так у мене мама Ніна Матвієнко! “І це допомогло”, – додала співачка.