З’явився шанс, що Дрогобич розчищуть від сміття

0
1527
На розгляді у Львівському окружному адміністративному суді перебувала адміністративна справа №813/986/18 за позовом Дрогобицької міської ради до Броницької сільської ради про визнання незаконним та скасування рішення Броницької сільської ради від 14.02.2018 р. №234 «Про заборону приймання твердих побутових відходів на Дрогобицький міський полігон твердих побутових відходів».

Про це інформує прес-служба Дрогобицької міськради.

«Так, в Дрогобичі склалася непроста екологічна ситуація, яка виникла, зокрема через прийняття Броницькою сільською радою абсолютно незаконного рішення. Відтак Дрогобицька міська рада звернулася до суду про скасування цього, ще раз підкреслюю — абсолютно незаконного рішення, аби захистити право дрогобичан у належних умовах утилізовувати ТПВ», — зазначив заступник міського голови Дрогобича Володимир Коцюба.

Відповідно до постанови Львівського окружного адміністративного суду від 10.10.2018 року, позов Дрогобицької міської ради до Броницької сільської ради — задоволено, а відтак рішення Броницької сільської ради від 14.02.2018 року №234 «Про заборону приймання твердих побутових відходів на Дрогобицький міський полігон твердих побутових відходів» — визнано незаконним та скасовано.