Зеленський офіційно заявив, що йде в Президенти України (ВІДЕО)

0
3105

Український шоумен і продюсер Володимир Зеленський заявив про своє рішення балотуватися на посаду президента України під час  святкового “Вечірнього кварталу” на каналі “1+1”.

Згідно з опитуванням компанії Seetarget, проведенним з 1 по 6 грудня методом особистих інтерв’ю, Зеленський займає друге місце з 9,0% (серед тих, хто визначився – 12,7%) в рейтингу потенційних кандидатів на президентських виборах 2019 року, поступаючись лише Юлії Тимошенко (14,2% опитаних, серед тих, хто визначився – 20,2%). Нинішній президент Петро Порошенко на третій позиції з 8,6% (12,3%).

Володимир Зеленський — український шоумен, кіноактор, кінорежисер, сценарист, продюсер студії “Квартал-95”. Має юридичну освіту. Після виходу гумористичного серіалу “Слуга народу”  в кінці 2016 почалися розмови про те, що Зеленський може бути кандидатом на пост Президента України.  Відтак, вже у 2017 році була зареєстрована політична партія “Слуга народу”, яка, згідно з опитуваннями, має великі шанси увійти в наступний Парламент.  Втім досі Зеленський офіційно не давав чіткої відповіді на запитання про те, чи планує він  балотуватися на посаду Президента України. Про своє рішення шоумен заявив замість новорічного привітання на каналі 1+1 в Новорічну ніч.