Жителька Дрогобиччини відпочивала в окупованому Криму у футболці з надписом “Крым is Russia”

0
23208

Сьогодні дрогобичани у «Фейсбуці» активно обговорюють дії своєї землячки Галини Лазорчин. У групі “Допоможи вуйкові. Дрогобиччина” опублікували фото, на якому вона у футболці з написом “Крым is Russia” стоїть на кримському узбережжі.

Про це повідомляє ЛМН.

Жінка працює керівником супермаркету сусіднього міста Східниця. У коментарях її співробітники пишуть, що вона виставила це фото на своїй сторінці ще влітку, коли відпочивала в Криму. Та тепер прибрала його звідти.

Люди публікують скриншоти, на яких видно тодішню переписку Галини з тими, хто обурювався у коментарях під цим фото. Їй писали, що носити футболку з таким написом – означає підтримувати дії Росії щодо України. Жінка відповідала грубо: «Закрийте свої роти!», «Не твоє діло, де і вчому мені бути».

«Брат Галини Михайло служив в АТО. Кажуть, це гарна родина. Що спонукає її до таких дій, ніхто не може зрозуміти, – розповіла LMN Ніка, уродженка Дрогобича, яка служить у «Добровольчому Батальйоні ОУН». Саме вона виставила фото в групу. – Це прояви чіткого сепаратизму, з яким наша країна і зокрема наше місто зараз активно бореться! Згідно Закону, важко таких людей притягти до відповідальності. Але поки вони будуть між нами – нам перемоги не бачити!».

LMN не змогла сконтактуватися з Галиною. Сподіваємося, жінка захоче висловити свою думку з цього приводу та напише нам або за телефонує. Ми опублікуємо її коментар.